Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából lehetek szép vörös hajú?

Barnából lehetek szép vörös hajú?

Figyelt kérdés

Volt egy ámokfutásom, és a szép vörös hajamra (festett volt) rákentem egy sötétbarnát. Annyira lagymatag lett a külsőm ettől, hogy rögtön nekiestem a hajamnak aszkorbinsavval, így most olyan a hajszínem, mint az eredeti, tehát egy unalmas egérszínű barna, a festéseknek kb. nyomuk sincs.

Szeretném vissza a vöröset. =$ (Más is csinált már ilyen hülyeséget?)

Hogy tudom szerintetek minél hamarabb megcsinálni újra, hogy vöröske legyek? 3x festettem vörössel a hajamat, mire teljesen vörös lettem (ammóniamentessel), tehát nem szívattam le meg egyéb hajkínzások. Most viszont szeretném minél hamarabb visszahozni a színt, nem akarok három hónapot várni.

Ha bemegyek egy fodrászkellékeshez, és az ottani kis albumokból/hajmintákból választok egy színt, akkor az eladónő odaadja a hozzá szükséges oxit is? És a festés után nem valami ocsmány vörösbeütésű barna hajam lesz, hanem normális vörös?

Ilyet szeretnék:

[link]


Vagy még van egy olyan ötletem, hogy nem várok 4 hetet két festés között, hanem három alkalommal kéthetente befestem... Attól kikészülne a hajam?

Tudom, hogy a fodrászkellékes festékek nem ammóniamentesek, de most annyira hiányzik a vörösöm, hogy bah, megőrülök...


Köszönöm annak, aki válaszol. :)


2014. júl. 21. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész, persze hogy ad hozzá oxit. Ha nem akarod sötétíteni, lehet akkor egy 9%-os kell hozzá, de az jobban roncsolja, mint a 6%-os, és azt azért gondold meg, hogy mi a jobb. Egy picit sötétebb árnyalatú fényes haj, vagy egy szalmára száradt, töredező vörös kóc. Szerintem várj legalább 3 hetet a két hajfestés közt.
2014. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Palette E20, de csak max. 10-15 percig hagyd rajta, és ne tedd bele az aktivátor port. Nekem 35 perc alatt vöröses barnáról (festett) ilyenre szívta sajnos:


[link]

2014. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fú, brutális, na de én az ilyen szőkítő cuccoktól nagyon félek. :D
2014. júl. 21. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, majdnem befostam, mikor megláttam a tükörben. :D Nem tette tönkre a hajamat egyébként, sőt nagyon puha lett.
2014. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És Te beletetted az aktivátor port is? Mi az egyébként?

Amúgy elhiszem, hogy ledöbbentél, elég nagy váltás. :)

2014. júl. 21. 22:22
 6/8 anonim ***** válasza:
lehetsz, én kékesfeketéből lettem egy szőkítés után élénk rézvörös.
2014. júl. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És hamar kopik?

Nekem eddig simán barnára volt festve a vörös, és kopva is nagyon szép volt. Félek, hogy ha szőkíttetek, utána csak frissen festve lesz szép a hajam, kopva meg mindig foltos, fura színű.

2014. júl. 22. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, beletettem a port is, por nélkül világos vörös volt először. (Mert akkor nem néztem meg rendesen, és azt hittem, az a kis tasak a balzsam. XD )


Egyébként ha szőkével leszel vörös, akkor nem lesz foltos később sem, nekem a vörössel megkopott.

2014. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!