Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kénsamponról vélemény, tapaszt...

Kénsamponról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Természetes szőke, váll alá érő hajam van. Nagyon gyorsan zsírosodik és néha korpás is. Ha megmosom vasárnap este, már kedd reggel elkezd zsírosodni. Pénteken voltam egy gyógynövény boltba, ahol a kénsampont ajánlották. Meg is vettem az van ráírva, hogy zsíros, korpás hajra. Szerintetek jó lesz rá? Valakinek segített? Vagy valami tuti sampon / módszer, ami enyhíti / megszünteti a zsírosodást?
2010. jan. 9. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, én is használtam mert nagyon zsírosodott a hajam..:S és tényleg jó sokkal jobb lett tőle a hajam nem is zsírosodik a hajam annyira mint anno..
2010. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!