Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászatban mennyiért festene...

Fodrászatban mennyiért festenek hajat?

Figyelt kérdés

Még sose voltam fodrásznál festetni. Hátközépig érő, dús, göndör hajam van, mivel világosabb, élénkebb színt szeretnék, egy picit le is kell szívni a színét. Amikor a táblán az van, hogy festés 9000, abban benne van a festék ára is?

Mennyire éri meg fodrászatban fellelhető festékkel festeni? Vöröset szeretnék, de fogalmam sincs, mit használnak a fodrászok, milyen márkát, termékcsaládot stb.


Az örs vezér téri Árkád fodrászatára gondoltam, voltam már ott háromszor vágatni, és egyszer se jöttem ki sírva, ami nálam nagy szó. De fogalmam sincs, a festéssel hogy állnak.


2014. júl. 22. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Felénk kb 3000 ft a festés, festékkel együtt (vidéken). A fodrászok professzionális hajfestékeket használnak, azok a legjobbak, szóval bízd rájuk mit használnak.

Ha le is kell szívatni a hajad akkor az szerintem még plusz párezer lesz + szárítás + egyebek.

Ezért csinálom én magamnak. :)

2014. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!