Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy segíthetnék gyulladt...

Hogy segíthetnék gyulladt pattanásos bőrömön?

Figyelt kérdés

Mindig is problémás volt a bőröm, alapvetően zsírosabb, mitesszeres. Jó ideig ne volt vele gondom, viszont kb egy hónapja megint előjöttek az arcom alsó részén főként. Van ennek valami jelentése? Mert úgy hallottam, hogy kihat az arcra. A másik kérdésem, hogy itthon milyen módszerrel tudnám eltüntetni? Esetleg valami krémmel, amit itthon kitudok magamnak keverni. Köszönöm előre is a válaszokat.

25/N



2014. júl. 23. 17:26
 1/3 amira21 ***** válasza:

olyan nincs hogy jó ideig nem volt vele gondod. Az arcot folyamatosan ápolni kell!

Házi praktika a pattanásra a fogkrém. Éjjel bekened reggelre segit rajta.De a neogranormon (amit gyógyszertárban tudsz venni) az is jó rá. A gyulladást csökkenti.

Ajánlom hogy használj mindig arclemosót, tonikot és arcpakolást is (arckrém is ajánlott, van külön zsiros börre is)

a mitesszerek sokszor a rossz alapozástól is előjönnek erre figyelj hogy nagyon lazán vidd fel a sminkréteget.

A mitesszerekre is vannak különböző tonikok, én is azt használom nagyon jók!

2014. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha használsz sminklemosot, arclemosot akkor mindenképp ajanlom hozza a teafaolajat nem drága, drogeriákban kapható es ebből olyan 10-20cseppet belecsepegtetsz a sminklemosóba es ugy használd:) a teafaolaj kiszárítja a pattanásokat, igaz van egy kis erős szaga de szerintem megéri!:)
2014. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat, a teafaolajat is kifogom próbálni! :) Köszönöm szépen a válaszokat/tippeket!
2014. júl. 24. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!