Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajra finomított vagy finomíta...

Hajra finomított vagy finomítatlan kókuszolajat használtok?

Figyelt kérdés
És hol lehet beszerezni? Száraz illetve nedves hajra használjátok? Tippeket, ötleteket várok. Még soha nem használtam, de hallottam hogy nagyon jó hatással van a hajra, így mindenképp be kell szereznem.

2014. júl. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, de lehet, hogy a finomított, jobb lenne.. Élelmiszer és bio boltokban biztosan találsz, de a sarki közértbe a 60-as éveiben járó idős nénikét, ha megkérdezed biztos hülyének néz. :D Amúgy a kókusztejet valamivel keverve tedd a hajadra... Ha beírod keresőbe, hogy kókusztejes hajpakolás durván 3920 találatot fog kiadni! ;)
2014. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramcsiii ***** válasza:

Bio boltban vettem úgy 1800 forint..Száraz hajra használom,a fejbőrömbe és a hajvégekre teszek,illetve belemasszirozom.Rajtahagyom úgy 3 órát,akár többet is szabad..

Igen,nagyon jó hatással van rá,selymesebb esz,de ha ranszeresen használod akkor még töredezni sem fog.

2014. júl. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Finomítatlant vegyél, több benne a tápanyag ami a hajnak kell. Meg jóval drágább is...

Igazából a másik is jó. Mindkét fajtát használtam már.

Bioboltban beszerezhető, neten is lehet rendelni akár.

Én minden hajmosás előtt fél órával felkenem a hajamra. Tovább felesleges rajta hagyni, semmivel nem hat jobban akkor sem ha 3 óráig van a hajadon. Volt amikor csak felkentem a hajvégeimre és 5 perc múlva lemostam, akkor is ugyanolyan hatásos volt, nem töredezett a hajam. Csak akkor töredezik ha nem használom egyáltalán.

2014. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor finomítatlant veszek, hajmosás előtt teszem föl és száraz hajra. Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 25. 19:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Finomítatlan jobb. Ugyanúgy, mint mondjuk az olívaolajból, itt is az extraszűz a legjobb. Én mosás után vizes hajra, mosások között száraz hajra is szoktam használni, meg néha mosás előtt kicsit többet teszek a hajamra, és rajtahagyom pár órát (csak nyaktól lefelé teszem, mert akármennyire kimosom, nekem akkor is gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, ha a tövekre kenem). Én most ilyet használok, ez kókuszolaj alapú, de vannak benne más állítólag hatékony anyagok is:

[link]

2014. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet.
2014. júl. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!