Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Uramisten nemtudom mi van a...

Uramisten nemtudom mi van a bal lábammal, lila kicsi foltok vannak rajta mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap gyantáztam,a bal lábamon előjöttek ilyen kis piros pöttyök,rengeteg,es ugyan azon a helyen,a jobbnak semmi baja.De mi vel megijedtem abba is hagytam az egészet.Majd bekentem testápolóval.Máma mentem zuhanyozni és leborotváltam mindkét lábam mer nem fejeztem be tegnap.1 óra múlva vettem csak észre ahogy lefeküdtem és megnéztem a lábam annyira megijedtem!! Lila foltok mindenhol!! De csak a bal lábamon,pedig a jobb lábamat is gyantáztam tegnap.mi lehet ez??

#Láb gyantázás #piros pöttyök.
2014. júl. 26. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Lila foltok a nem megfelelő gyantázás miatt szoktak lenni... majd elmúlik. Először csináltad? Milyen gyanta?
2014. júl. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a balon rossz irányba húztad le a gyantacsíkot.
2014. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen előszőr csináltam.Hát olvastam ilyen házikészítésű gyanta valamit és

Megcsináltam.Rosszul húzni a csíkot??azt hogy?

2014. júl. 26. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem eléggé feszítetted a bőrt.
2014. júl. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!