Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől van az hogy egy csomó...

Mitől van az hogy egy csomó lány lába olyan szép barna?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem hogy nagyon-nagyon barna...már sokan június elején is...napozástól,szolitól szerintem nem lehet vkinek ilyen szine,max ha egész nap aszalódik... a barnitók meg foltot hagynak,tehát attól sem lehet...vagy igen?

Annyira rossz mert én totál rondának érzem magam a fehér lábaimmal,néha elmegyek 6 percre szoliba,de attól is csak kicsit lesz szinem...a napot meg nem birom,hőgutát kapok,útálok kint feküdni...tehát van valami ötlet hogy lehetnék énis ilyen szép szinű ? Köszi! :)


2008. aug. 4. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A szoláriumtól, ezt elhiheted. :) Én is járok rendszeresen szoliba és aranybarna vagyok. Nem kell ehhez egész nap aszalódni. Hetente egy 10-15 perc. De persze van, aki egy órára beáll a szoliba. Én csak 10-15 percre és így is tökéletes. :)
2008. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Szolárium, sajnos... én kifejezetten taszítónak találom az ilyen mű nőket.
2008. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Sokan szoláriumba járnak, hogy elérhessék a barna színüket. De ha mondjuk kreol a bőröd színe akkor elég egy kis barnító krém is, csak úgy kiegészítésnek. :)
2008. aug. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Miért kell leszólni a szolisokat??? Én is járok. Sajnos idén még nem jutottam vízpartra, ezért megyek, hogy legyen színem. És ettől nem vagyok néger, se cigány, se szolis picsa.
2008. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Áhh nekem is fehér a lábam, mert én a vízben vagyok és nem a parton pirulok mint egy darab sülthús.

Szoliba se járok. Néha ránéznek a lábamra és utánamszolnak, de legalább nem egy agyonégetett plázacica vagyok...


Egyépként a önbarnítós testápolók jók, és nem hagynak foltot, barnítót ne használj foltos lehetsz ha hibázol.


Apámnak van egy ilyen rendzerváltás elötti kék lámpája, valami olyasmi mint a szoli...hát 10 perc se volt de olyan durván leégtem, hogy másfél centi mélyen is fájt a bőröm...de már 2 hónapja sima a hátam, és sehol egy bőrmiba, de ezt lábra nem ajánlanám...


A barna lányok valószínűleg barnítóznak és szoliznak...szerintem ez butaság, de legalábbis időpocsékolás. Tessék strandra menni és vízbe menni...Azokat nagyon utálom akik kimennek a strandra, vagy a partra és az égvilágon semmit nem csinálnak csak kifekszenek és pörkölődnek...

2008. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Tényleg a szolitól barnák. A szolárium azért jó mert viszonylag hamar lehet oylan szined mint ha kinn napozol egész nap. Viszont nagyon kell vigyázni mert könnyen elrákosodhat a bőröd. Én 2hetente szoktam 10 percre menni és igy pont elég.
2008. aug. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!