Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a vérrehulló fecskefüvet?

Figyelt kérdés
Úgy értem teaként milyen mennyiségben lehet inni? Bármilyen információt szivesen fogadok. Előre is köszönöm!
2010. jan. 10. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
mire akarod használni??
2010. jan. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teaként NEM haszálható, mert belsöleg erösen mérgezö, csak nagyon pontos adagolásban lehet használni, de házilag lehetetlen belöni az adagot.
2010. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a növény enyhén mérgező hatású.üdv:egy gyógynövényes
2010. jan. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg teaként nem lehet használni? Én azt olvastam, hogy igen! Kérlek segitsetek!
2010. jan. 10. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
de azt mond már hogy mire akarod használni mert pár dologra lehet.
2010. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Májra például...
2010. jan. 10. 15:52
 7/8 anonim ***** válasza:

májra valóban használja a homeopátia.Teát tényleg ne főzz belőle minden szakkönyv erősen tiltja.Még házikeveréket sem szabad mert annyira változó az alkaloid tartalma.Tartalmaz nikotinsavat is amit remélem mondanom sem kell milyen veszélyes.Szóval szerintem el mész egy Herbáriába és ott adnak neked májra gyógymódot.

Otthon egyedül külsőleg ajánlott használni,a nedve sejtosztódás hatású ezért szemölcs leszedés,valamint tyúkszem eltűntetésre használják.Deha szedsz mégis magát növényt,kesztyű,meg maszk mert olyan köhögőrohamot lehet kapni a porától hogy ihajj.

2010. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitok, de főleg az utolsónak.
2010. jan. 10. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!