Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajból van jobb vagy...

Ricinus olajból van jobb vagy rosszabb minőségű?

Figyelt kérdés

Az egyik gyógyszertárban majdnem 500 forintért vettem, egy másikban meg 200 ft-ért. Igaz, az egyiket 50 ml-es üvegben a másikat 30-asban adták, de mindkettő 30 mg-os volt.

Amit olcsóbban vettem, attól mintha jobban hullana a hajam, és a szaga is benne maradt. Nem vagyok finnyás, igazából nem is ezért érdekel, csak kíváncsiságból. Mert anyum szerint az jobb minőségű, amit drágábban vettem, de tudomásom szerint minden patikában ugyan olyat lehet kapni. 18/L


2014. júl. 28. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
a ricinus olaj egyféle, és haj, szőr növekedésre kiváló!
2014. júl. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenhol ugyanazt adják.

A hajhullás amiatt van hogy fejbőrre kented, ahova sűrű olajat nem szabad. Mivel a pórusokat eltömíti, és mosásnál sem lehet teljesen lemosni, kivéve ha égetően forró vízzel mosod sokáig... ami szintén nem jó.

Hajra kókuszolajat, argánolajat használj, és hajtövekre ne tegyél. Ezek nem büdösek és nem is ártanak, hanem táplálják a hajat.

2014. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!