Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Régen nőknél a fürdőbugyi...

Régen nőknél a fürdőbugyi alól kilátszott a combtőnél a szőr? Vagy hogy oldották meg, amikor még nem volt divat a "bikinivonal"?

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen, és akkor EZT tartották izgatónak, ez (is) mutatta, hogy felnött nöröl van szó.


Akkoriban egy szörtelenített nöt (férfiröl inkább ne is tegyünk említést) kislánynak tartottak volna, és egy olyan férfit, akinek ez tetszik rejtett pedofilnak néztek volna.

2014. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár régebben a fürdő ruhák is máshogy néztek ki. Valamivel többet takart.
2014. júl. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,de ez akkor nem volt olyan feltűnő.Nem figyeltek rá annyira.
2014. júl. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én a 90-es évek elején voltam tini, akkor direkt figyeltem h a korombeli lányoknak milyen ott, kilóg e a szőr stb. mert akinek látszott, az már érett volt és az tetszett.

Emlékszem, hugomnak nagyon sok kilátszott a bikinivonalnál, egészen a combtőig, de akkor ez nem volt probléma, úgy könyveltük el, h neki olyan és kész. Sehogy sem borotválta, nem csinált vele semmit.

2014. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 N_Kati válasza:
14%

Magyarország egy kegyetlenül elmaradott kultúrájú ország volt, és ma is az. Ez látszik itt is a kérdésekre adott válaszokból is. Régen valóban dúlt a szőrös nők-féle igénytelenség és mindenki ez tartotta természesnek.


Ugyanakkor tőlünk nyugatra már a háború után megindult, hogy a nők gondoltak az ápoltságukra és boroválták vagy legalábbis fazonírozták magukat.


Elég megnézni egy régi filmet a 60-as évekből. Nem látsz semmit Ursula Andress-en, Brigitte Bardot-n, Marilyn Monroe-n vagy Raquel Welch-en "kilógni". Ezzel ellentétben mondjuk megnézel egy 80-as évekbeli magyar filmet és szépen el lehet kapni a borotvátlan hónaljakat + satöbbiket. Illetve ott vannak a horror emlékek a strandokról.


Egyszerűen megállt a kultúra nálunk a háború alatt és után és ez is annak egy "lenyomata" volt.

2014. aug. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem miért tarthatja valaki undorítónak a természetességet. Ilyennek születtünk! Nem vagyok bozótharcos én sem, de nem mások miatt, hanem mert úgy érzem jól magam. Csak ne tartsa valaki undorítónak a másikat, mert neki úgy jó. Az teljesen más téma ha valaki tényleg igénytelen, mosdatlan és bűzölög.
2014. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ma 17:29-es: azért a 80-as években a "feljett nyugati" világ egyik sztárja, NENA is iegncsak szörös hónaljjal szerepegetett, akkoriban ott is csak kevesen szörtelenítettek.
2014. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 N_Kati válasza:
3%

ne mesélj 7-eske...... mondtál egy nevet, de a nagyrészük ápolt volt már akkor is. de védd az igénytelenséget, ez az ország erről szól!


akiket sértett a korábbi postom, azok mind magukra / hozzátartozójukra ismertek. ilyen egyszerű.

2014. szept. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb, ha elhiszed, hogy AKKORIBAN az ápoltságnak nem volt feltétele a szörtelenítés, a nök akkor elégnek tartották a mosakodást és a deo használatát.
2014. szept. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!