Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Micsináljak a hajammal?

Micsináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

Sok mindent olvastam, de inkább olyanokhoz fordulok akiknek pozitív és negatív tapasztalata volt. A problémám az,hogy töredezett a hajam(nem vasalom,nem használok szárítót) és ha megmosom két nap után kicsit zsíros lesz,és picit összeáll,ha bár mások szerint nem csak szerintem, és korpás ezért viszket is. Kérlek titeket segítsetek adjatok tanácsot mit ne csináljak mit ne használjak a hajamhoz illetve mit csináljak és mit szabad használnom rá.

Előre is köszönöm!!!



2014. júl. 28. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
ha már úgyis töredezik menj el egy fodrászhoz vágatni, és kérdezd meg tőle, hogy mi lenne jó a hajadhoz.
2014. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy akkor meleg ollóval kellene, nekem meg arra most nincs pénzem.
2014. júl. 28. 17:08
 3/4 Fodrász Krisztina ***** válasza:
Vannak olyan gyógyszertárak ahol vannak ingyenes fejbőr vizsgálatok és ott meg tudják mondani hogy mi lehet a fejbőröddel,milyen korpa az stb. Nyilván megpróbálnak rábeszélni hogy vegyél egy sampont náluk stb. de nem muszáj megvenni,figyelj oda hogy mit mondd és a neten is utána nézhetsz, van akinek az ecetes öblítés segít a korpa ellen. A töredezett részeken meg csak az olló segít,utána meg ápolni kell a hajat (pakolás,olaj minimum) De azért 3-4havonta érdemes belőle mindig vágatni egy kicsit hogy szépen egészséges legyen. Remélem tudtam segíteni! :)
2014. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi rendben ennek utána nézek, én hó naponta szoktam vágni egy picit a hajvégemből :)
2014. júl. 29. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!