Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevörösödött a sötétbarna...

Bevörösödött a sötétbarna hajam, de hamvas csak 4-esben van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Feketéről váltottam 2-es legsötétebb barnára, de ahogy kopik, vöröses fénye van, ami akár szép is lehetne, de nekem nem áll jól, és ha jól is állna, soha de soha nem lennék vörös (rossz emlék, párom exe volt vörös, azóta is rossz érzésem lesz, ha meglátok egy szemüveges vörös hajú nőt, szóval szabadulnék a legkisebb mértékű vöröses fénytől is, ahogy csak lehet). Ilyen sötét színben viszont nincs hamvas árnyalat :''( Mit tehetek? Legvégső esetben vissza váltok feketére, de ha bármi más megoldás lehetséges, megpróbálnám.
2014. júl. 29. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
van még egy megoldás. veszel egy natúr színű sötétbarna festéket(csak fodrász festék jöhet szóba, mert a boltiakban az összes barnában van vörös pigment) és veszel még mellé ezüst mixtont. az ezüst szín tompítja majd a vöröses tónust.
2014. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Natúr színű fodrászkellékes festékem van (a múltkori fele megmaradt, mert 100ml-es volt), a mixtonnak utánanézek. Ha ennek a márkának nincs, más márka mixtonjával keverhetem? Mennyit használjak?
2014. júl. 29. 08:55
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem fele-fele bőven elég. vagy első alkalommal negyedrész mixton 3/4 rész barna festék és ha nem jó az eredmény, akkor emeled a mixton arányát.
2014. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy bármilyen márkájú mixton jó
2014. júl. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vörös ellen kék mixton kell a festékbe, attól lesz hamvas.
2014. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!