Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek van értelme...

Szerintetek van értelme középbarna festett hajba sötétbarna melírt rakatni vagy inkább világosat kellene?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kb. 1 éve van festve a hajam, de rettenetesen elkezdett hullani, ezért most nem akarom újra festeni, sem pedig színezni. Viszont van néhány ősz hajszálam, amik zavarnak, ezenkívül pedig igencsak kopik a hajam színe. Ezek miatt gondoltam a melírra, csak azt nem tudom, hogy sötétebbet vagy pedig világosabb csíkokat rakjak bele?

2014. júl. 23. 13:17
 1/2 anonim válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy a festék miatt hullik a hajad.Először is kezdj el szedni rá valamit.A legjobban a Béres cseppet ajánlom!:) Nekem is hullott,ritkult a hajam,abbahagytam a festést,nem vasaltam ki,rákenegettem a tojástól kezdve mindent. Most már tudom,ha ilyen gond van,a szervezetet belülről kell feltuningolni,megerősíteni.Persze nem rossz ötlet a mellír,de nem a festés elhagyása a megoldás. A kérdésedre válaszolva: ha a mellírozás mellett döntesz,inkább világosabbat válassz(szőke,világos barna...) remélem segítettem!:)
2014. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen akarsz bele melirt, akkor én a világosabb csíkokat ajánlom.
2014. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!