Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra BEVÁLT módszerek?

Pattanásokra BEVÁLT módszerek?

Figyelt kérdés

Szeretném, hogy szép és sima legyen az arcbőröm de nem tudom, hogy mivel lehet ezt elérni. Régebben használtam egy krémet amitől nekem már 1 használat után érezhető/látható volt a különbség, de elég drága. Csak 25g és majdnem 3000Ft.

Tudtok mondani valami krémet ami tényleg jó és megfizethető? Esetleg házi receptek?


2014. júl. 29. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
nem pontosan értem, olyasmit szeretnél, amitől nem jön ki több pattanásod, vagy olyat, ami eltünteti őket, ha megjelentek?
2014. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettő jöhet.
2014. júl. 29. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Patikában, bioboltban találhatsz pattanások ellen millió féle kencét. Nem ajánlok egy félét, mert mindenkinek más válik be. Nekem például egyik sem, mert hormongondok miatt vagyok pattanásos.
2014. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Akneroxidot használok (gyógyszertárban kb. 2-3 ezer ft., viszont hónapokig elég egy tubus, 50 mg-ost ajánlom kezdésnek), ebben benzoil-peroxid a hatóanyag, ami azért jó, mert nem lesz rá immúnis a bőröd, ellentétben a bőrgyógyászok által felírt antibiotikumos cuccokkal. Viszont eléggé szárít, úgyhogy óvatosan kell vele bánni és min. 1 hónap mire kitisztul tőle rendesen a bőr, viszont a miteszereket is kinyiffantja!
2014. júl. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem leszárítós tippem van (első vagyok): Spiritus Salicylatus, napi 2-3x bekened a pattikat és zseni. 500 Ft.
2014. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!