Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Üdv! Hallottam, hogy dicsérik...

Üdv! Hallottam, hogy dicsérik a ricinusolajat, mint hajnövesztőt. Viszont ugyanolyan hatásos-e szakáll, és testszőrzet (pontosabban mell-és hasszőrzet) növesztésre is? Mennyit, hogy és mikor kell használni? Mikor látható a hatása?

Figyelt kérdés

#testszőrzetnövesztés #szakállnövesztés ricinusolajjal
2014. júl. 29. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hatni fog arra is ;). Kb. heti 1x nagyjából egy kiskanálnyit, de ez attól is függ, hogy mekkora területre teszed fel, igazából annyi elég amivel a bőrödet bekened. Nagyjából 1 órát várj (de akár többet is) és mosd le jó alaposan (akár kétszer is). Pár hét után látszik az eredmény... (legalábbis hajnál :) ) Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2014. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ricinus hajnövesztő hatása tévhit. A hajat puhítja, kevésbé törik, így hamarabb megnő. A hajnövekedést gyorsítani nem lehet, a szőrt sem, az genetika.
2014. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess lejjebb a véleményekért. Egyébként én láttam fórumon, valaki írta, hogy a ritkás szemöldökén próbálta ki, és tök jól rendbe jött neki.

2014. júl. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. egy hónapja használok ricinus olajat, és nekem nagyon is bevált. Nem csak a hajamra, hanem még a szempillámra is használtam és két alkalom után már látszott a különbség. Nem kell sokat használni, tényleg egy kanálnyi elég, bár függ attól, hogy mire akarod kenni. Kicsit meg kell melengetni, mert akkor könnyebben lehet kenni. Ami pedig sokáig legyen rajta! Nekem a hajamon és a szempillámon is egy egész éjszakán át rajta van.
2014. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:) kb egész mell és hastájékra használnám. heti 1x egy kiskanálnyi nem kevés? úgy olvastam több helyen, h naponta alkalmazzák
2014. júl. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!