Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami hajegyenesítő...

Van valami hajegyenesítő megoldás, ami tartós?

Figyelt kérdés
Nem a hajvasalóra gondolok, hanem valami olyanra, ami mondjuk kitart 1 hónapig, vagy tovább. Esetleg van valami eszköz?
2014. júl. 29. 21:53
 1/3 anonim válasza:

Egy japán hajegyenesítő készítményről hallottam Nevezetesen egy Tsutomu Shimayuku találmánya.

Ha jól emlékszem, a készítmény neve Hayashima.

2014. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majdnem.. :D
2014. júl. 29. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Fodrászoknál általában lehet kérni keratinos meg brazil hajkiegyenesítést is, én egy kisebb városban találtam egy fodrászt aki nagyon jó áron csinálja, elég kéthavonta járnom, akkor picit vág belőle meg egyenesíti egyben a kettő 12.000, szerintem máshol sem lehet sokkal drágább. Hajmosás után szárítanom se kell, egyenesre megszárad, esőtől, párától sem göndörödik, imádom :D

Mondjuk a második hónapra már kicsit veszít a hatásából, de akkor sem lesz mikrofon-frizkó belőle, csak picit hullámosodik.

Nézz utána, vagy kérdezd meg a fodrászod, csinál-e ilyet, ha nem akkor keress olyan fodrászatot, mert szerintem megéri, még ha 20 ezer is lenne akkor is kifizetném, mert nagyon szép tőle a hajam, fényes, sima és egyenes is egy jódarabig.

2014. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!