Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért festi be minden lány a...

Miért festi be minden lány a haját feketére és miért szolizik annyit hogy romának nézzék?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Minden lány? Azért ez enyhe túlzás:D igen, van néhány ilyen, ez tetszik nekik...szerintem sem szép, de a magánügyük.
2014. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintük ez a szép. a fekete haj nekem is tetszik, de a szolis bőr egyszerűen undorító számomra.
2014. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert most ez a "menő". De azért nem minden lány csinálja ezt, ne túlozz :D

Majd 30 éves korukra csúnya lesz a bőrük. Meg köztudott, hogy a fekete festék roncsolja legjobban a hajat, szóval lehet, hogy hajuk sem lesz akkorra.

Van egy ex-kolleganőm, ugyanezt csinálja, 28 éves, de simán elmenne 38-nak is és mutatott magáról régebbi képeket, amin kb. háromszor annyi haja volt.

2014. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
a szolizás szerintem sem szép, de a fekete haj igen. mindig 100szor jobb mint a szőke...
2014. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert nincs egy csepp eszük sem.
2014. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne 100-szor jobb, mint a szőke?

Igen, szőke vagyok, nem festett de nem is festeném be, mert nekem az eredeti áll jól, de ettől nem mondom azt, hogy a többi hajszíntől 100-szor jobb. Minden hajszín szép, akkor ha illik ahhoz, aki viseli és szép a haj.

Nem szolizok, de szerintem addig ok amíg csak egy természetes, egészséges színre törekszik az ember, nem pedig nigga akar lenni.


Hogy miért csinálja ezt nagyon sok lány? Mert majmolják egymást, hiányzik az egyéniség, azt hiszik, hogy ez a divat és nekik azt mindenféleképpen követniük kell.

2014. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, hogy szerintem mért jobb még mindig mint a szőke? mert a plázacicák egyik fő ismertető jele a szőke haj, persze nem mindenkire igaz ez, de már automatikusan a szőke haj a fentebb említett kategóriával azonosul. pontosan olyan mint amit Te írtál a szoláriumozásról, majmolják, mert a szőke haj a "menő" és a "szép", csak úgy lehet egy csaj "szexi".
2014. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt még meg is értettem volna, amit írsz, de manapság már nem annyira elterjedt, hogy minden második lány szőkére festeti a haját.
2014. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom , tényleg sok lány ilyen :) Nekem barna hajam van egyszer- kétszer volt sötétebb barnára festve, illetve kb. 16 éves koromban melírozva. De amúgy is vékony szálú, töredezésre hajlamos, így nem festem régóta. Érdekes, mindenki azt mondja szép színe van :). Szolin gondolkodtam én is, de szerintem sem jó túlzásba vinni. Csak van, hogy megszólnak, hogy nagyon fehér vagyok. Amúgy én sem értem, sokan nem szeretik a cigányokat, mégis fekák akarnak.lenni.23/l
2014. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként tényleg a legtöbben vagy szőkék, vagy feketék, pedig szerintem vannak nagyon szép barna árnyalatok is.
2014. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!