Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Besárgulhat majd ez a melír...

Besárgulhat majd ez a melír (kivételesen nem bánnámn)?

Figyelt kérdés
A fodrász a melíromat úgy csinálta, hogy az egyik oldalon kezdte először felrakni és úgy látszik sokáig maradt fenn, mert a fejem egyik oldalán (ahol kezdett) rikítóan fehér tincseim lettem (nem is tudom hátrafogva viselni most), olyan mintha ősz lenne. Amúgy most melírozott nekem először, biztos nem ismerte a hajam. Sötétethet, sárgulhat? tudom a sárga sem szép, de a hófehérnél jobb lenne (bár leginkább az zavar, hogy teljesen más a két oldal).

2014. júl. 30. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak le lett szívva akkor sárgulni nem fog mivel a sárga pigmenteket leszívattad, nem maradt benne szín. A festett szőke/fehér tud visszasárgulni.
2014. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nagynenjém festeti a haját mivel ősz lenne sötétbarnára.Volt olyan hogy strandon voltunk es kb előtte 1 héttel festette be es a nap kiszívta neki a színét teljesen fakó lett. Nemtudom hogy most ez segít e de amin nem szeretnél változtani azt fejkendővel letakarhatod es kimehetsz napozni persze ha van időd. 13l
2014. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!