Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol vehetnék alapozót/színezet...

Hol vehetnék alapozót/színezett hidratálót/korrektort, ha a dm-ben mindegyik sokkal sötétebb, mint a bőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon világos bőröm van, főleg az arcomon, ott egyáltalán nem is barnulok, így még sehol nem találtam megfelelőt. :/

2014. júl. 31. 02:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek elég világosak és drogériákban (Rossman, Müller, dm) kaphatóak, de mindenképpen próbáld ki, hogy viselkednek rajtad, mert az első kettő hajlamos besötétedni felkenés után, nem mindenkin, de előfordul:

Max Factor CC krém

Catrice All matt plus alapozó

Helia D BB krém

Essence stay all day korrektor

Catrice Re-touch korrektor

NYX HD Photogenic korrektor

meg az Alverdének is van pár termékéből elég világos árnyalat, érdemes megnézni ha még nem próbáltad, szerintem korrektort és alapozót is találhatsz ott


Ha ezek nem jönnek be, két választásod marad, vagy a drágább márkák (MAC, Clinique, Bobbi Brown, stb., egy Douglasban biztos találsz hozzád illőt), vagy a koreai bb krémek. Utóbbiakat a bbkrem.hu-ról vagy ebayen tudod megrendelni.

2014. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is már többször átkutattam a drogériák polcait elég világos alapozóért. Próbáltam a Helia-D BB-t, az borzalmas rossz, nem ajánlom. A Max Factor CC-t szoktam télen használni, de nekem sötét, és nagyon rózsaszín. Most a Catrice All Matt Plust használom, ez így a nyári színemhez pont tökéletes, télen sötét lesz. De ennél nincs sajnos világosabb. A Catrice Camouflage korrektor viszont még télen is elég világos, szerintem azt érdemes kipróbálni, nagyon jó.

Az alapozókat amúgy úgy szoktam használni, hogy rendeltem netről egy Sleek alapozót, ami majdnem fehér, és azt szoktam keverni a drogériásokkal.

2014. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálkozom majd ezekkel. :))
2014. júl. 31. 15:19
 4/4 anonim ***** válasza:
A Belnaturnak van egy hidratáló alapozója (Hydro Sport Block), a fedése közepes (nem tudom, hogy mennyire vannak bőrhibáid). Ez nagyon világos színű, viszont ezt csak kozmetikusnál tudod megvásárolni. Ezen kívül a Müllerben vagy a Douglasban találsz Bourjous alapozót amiből a Flower Perfectionnek vannak világos színe.
2014. aug. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!