Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elmehetek a bőrgyógyászhoz...

Elmehetek a bőrgyógyászhoz azzal, hogy írjon nekem Sotretet, és semmi egyebet?

Figyelt kérdés

Vagy hasonló hatóanyagú másik gyógyszer is megteszi, de a lényeg, hogy ne kencéket adjon újra meg újra ami a tiniknek való és az én bőrömre semmi hatása nincs.

Felnőtt vagyok, full pattanásos, leginkább kicsi patikkal tele, amiktől az egész arcom ilyen libabőrös tapintású, szinte mindig vannak nagyobb gyulladt pattanásaim is. De ezekből egyszerre csak ilyen 3-4 szokott lenni. A bőrgyógyász legutóbb rámtekintve annyit mondott, hogy semmi gond ezzel... azt hittem beverem az orrát. És felírt 3 féle kencét amiből egy sem hatott egyáltalán semennyire. Régebben is voltam akkor is kencét írt, ami nem hatott. Unom már. Szeretnék végre én is normálisan kinézni.



2014. júl. 31. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kellene egy hormonális és egy belgyógyászati kivizsgálás amire el is küld szerintem.
2014. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fog adni. De amúgy is csak addig lenne hatása, amíg szeded, utána garantálom, hogy visszajön a probléma. Felnőtteknél általában belső probléma a kiváltó ok, hormonális, gyulladás, allergia, stb. Amíg azt nem találod meg, vizsgáltatod ki és kezeled, addig teljesen hiába teszed magad tönkre egy ilyen gyógyszerrel.
2014. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merre laksz? Magánbőrgyógyászhoz menj, erre bőven felírja szeded kb 1 évig az első 3 hónapban nem lesz egy pattid se, de végig kell csinálni, mert testsulyod*150mg izotretinoin kell. Utána nem fog visszajönni.
2014. aug. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!