Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Békéscsabán hol vannak jó szolik?

Békéscsabán hol vannak jó szolik?

Figyelt kérdés

Ti hova jártok?

És miért pont oda?

Milyen csövek vannak?

Mennyibe kerül? Meg vagy vele elégedve?



2014. júl. 31. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A sétálón a szökőkút mellett van a belvárosi szoli, én oda járok nagyon szeretem.

Csökicsővel, 3 egység 240 ft, vasárnap 150 ft a három egység, ha ki bírod várni mire sorra kerülsz :)

Van sok fekvőjük és 1 állójuk. Én gyulai vagyok de mivel Bcsabán tanulok simán megéri oda járjak.

2014. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és egy egység hány percet jelent?
2014. aug. 1. 18:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi elírtam: 1 egység- 3perc- 240ft :D
2014. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Így már értem, köszi. :)


Fiúk is járnak oda? Mikor érdemes menni? Délelőtt, vagy délután? Te hány percre jársz, és milyen sűrűn? Engem a csokicsöves érdekelne. :)

2014. aug. 1. 19:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, láttam már férfiakat is idősebb, fiatalabb korosztályból is. Én 1-2 hetente 15 percre járok már,de fokozatosan kell növelni, hogy hozzászokjon a bőröd. Hétköznap, szombaton teljesen mindegy mikor mész, vasárnap húzósabb az akció miatt sorra kerülni.

Úgy tudom mindegyik csokicsöves, de jobb ha megkérdezed :)

2014. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. aug. 3. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!