Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok jó rajtahagyós...

Tudnátok jó rajtahagyós hajbalzsamot ajánlani?

Figyelt kérdés
Festett, vékony szálú hajra kellene, max 1000 forintig.

2014. júl. 31. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
a balzsamot tudtommal mindig ki kell mosni, szerintem te a hajolajra gondolsz, de egy jó és normális mennyiségű abból több mint 1000 Ft
2014. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Láttam a DM-ben és a Rossmannban a sajátmárkás termékeik között rajtahagyósat, de nem tudom, hogy mennyire lehet jó minőségű.

Most van DM-be kuponom egy Dove márkájú olajos rajtahagyós balzsamra, de nem tudom, hogy mennyire lehet jó.

2014. júl. 31. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok rajtahagyós, fújosat használtam már, de mindegyik csak átmenetileg jó. A Gliss Kur pl egyenesen kiszárítja egy idő után a hajat. Ebből a rózsaszínt, narancssárgát és a zöldet használtam. A Pantene aqualight-ot 2-szer vagy 3-szor újravettem azt imádtam, de egy idő után ugyanez volt vele a helyzet. Talán még az Elseve sárga-piros változatú volt a legjobb, ott nem emlékszem, hogy szárított volna, de azt csak vizes hajon jó használni. A rózsaszín társa viszont már nem ért semmit. Én a helyedben valami jó hajolajat vennék inkább, mert ezek a balzsamok sztem csak alkoholos, illatosított vizek.
2014. aug. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez bevalt. Lehet hasznalni hajmosas elott, akar fel napot, egy ejszakat is fenthagyhatod a hajadon, illetve hajmosas utan is lehet, csak vigyazz, akkor ne tegyel tul sokat, mert elneheziti a hajat, es kell neki par ora mig beszivja teljesen. Eleinte tettem ra mosas utan is, de most eleg ha elotte hasznalom. Kimoshato balzsamot hasznalok meg e melett is. Illetve nem szaritom hajszaritoval a hajam mar lassan 2 honapja, elotte mindig kell szamoljak, hogy mikor kezdjek el kesuzlodni, ha akarom, hogy teljesen megszaradjon, mire indulom kell, de nem roncsolodik annyira mint azelott, es nekem sokkal-sokkal jobban is all, plusz nem zsirosodik olyan hamar. Hatha neked is bevalik.
2014. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!