Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudok rendelni Manic...

Hol tudok rendelni Manic Panic vagy ahhoz hasonló hajszínezőket? Esetleg ti hol veszitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Manic Panic-ot ebayen láttam, de szerintem nem éri meg szállítási költséggel együtt. Menj be egy fodrászkellékeshez, ott azt hiszem, kétféle hajszínező is van.
2010. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van olyan ahol 10 féle is van. de nekem la riché vagy manic kéne . és mo-n nem találok csak 10 ezrekért:S
2010. jan. 11. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
A Manic Panic-ra tényleg azt mondják, hogy nagyon jó. Esetleg próbálj beszélni külföldre látogató ismerősökkel, hogy nézzenek szét, hátha ott van.
2010. jan. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nemhiszem ,hogy mostanában menne ki bármelyik rokon ismerős.:\
2010. jan. 11. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! ha van visa bankkártyád, tudsz ebayen rendelni.
2010. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nekem az se jó.:S nem értek hozzá , nincs olyan paypal izém se és szüleim nem bíznak az ilyenekbe:S:S:S:S
2010. jan. 12. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:

neten 7ezer +szállítási költség

[link]

de vannak színezők 1700ft-ért ^^

2010. jún. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Swarzkopf-nak vannak színes hajfestékei. Pl.: lila, rózsaszín, piros. Ezek is elég tartósak. Max próbáld ki azt. Az ára sem vészes, ha jól tudom, akkor 700-900 ft körül van.
2010. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eddig amit én használtam színező (nagyon meg vagyok vele elégedve - főleg a kéket használtam)

[link]


És a legjobb benne az hogy ha be van szinezve a hajad (pl kékre) és aztán egyik napról a másikra pirosat akarsz akkor ezt megtudod oldani úgy hogy befested szőkére a hajad (sima szőke festékkel, NEM szőkítőporral) és rögtön szőke lesz a hajad amire aztán megint csak bármilyen más színt tehetsz....

-egy fodrász-


tessék nézzétek meg a hajaimat :P

[link]

2013. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!