Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek volt hasonló problém...

Valakinek volt hasonló problémája? Tippek?

Figyelt kérdés

Mióta a fővárosba költöztem (1 hónapja) pattanásos lett a bőröm. 15-16 éves koromban még szenvedtem velük, de most 20 éves koromra már teljesen eltűntek. Eddig vidéken éltem, és sejtem, hogy a koszos nagyváros, illetve ez a még nagyon meleg idő (jobban terjednek a baktériumok) az oka a problémámnak. A 2 arcalmácskámon jelentek meg pici, apróbb pattanások, 1-2-őt ki is lehet nyomni, nem olyan vészes, de kezd már nagyon-nagyon zavaró lenni. Van itt olyan, aki hasonló problémával küzd/küzdött? Esetleg ötletek, hogy mit tehetek ez ellen?

Már vettem neutrogénás arclemosót, használok szappant és éjszakai krémet is, igaz csak 2-3 napja, tehát eredmény még alig. Jól bevált módszerek?

Köszönöm, aki segít és válaszol.

20L


2011. szept. 17. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát igen, az esti-reggeli arcápolás-tisztítás alapvető, főleg ha ilyen mocskos környezetben élsz. :D

Szerintem az ápolás megoldja a problémád, nyugi.

Esetleg ha a költözéssel új ágyneműt, párnát is szereztél, lehet arra vagy allergiás, vagy ha régi, akkor poros is lehet.

Ja és ha van arctisztítód, nem kell a szappan, mert minek, inkább egy tonik hiányzik a felsorolásból.

2011. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!