Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon pattanásos vagyok, és...

Nagyon pattanásos vagyok, és szeretnék ennek véget vetni. Mi a jobb megoldás? Bőrgyógyász vagy mannaszappan?

Figyelt kérdés

Próbáltam arclemosót, tonikot, bőrradírt, hidratálókrémet, kozmetikust, de semmi sem segít, és szeretnék végre megszabadulni a pattanásoktól. Melyik a hatásosabb módszer?

13/L



2014. aug. 1. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
13 évesen a bőrgyógyász nem sokat tud tenni. Használj fekete szappant reggel és este minden nap. Étkezz egészségesen. Ne használj bolti kencéket, se sminket. Ha arclemosó vagy bármi mást szeretnél akkor bioboltban vegyél.
2014. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Nekem a bőrgyógyász ajánlotta a manna szappant.. :D

Egyébként menj el bőrgyógyászatra, adnak kenőcsöt rá, még annyit,hogy nekem a teafaolaj vállt be nagyon, sok pattanásomat leszárította, Rossmanban lehet venni nem olyan drágán, vattára cseppents belőle és kend be az arcod (esete, mert elég tömény illata van)

17L

2014. aug. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ha a bőrgyógyász által felírt krémeket, meg még hozzá mannaszappant és teafaolajat is használok, az már túl sok egyszerre?
2014. aug. 1. 13:12
 4/12 anonim ***** válasza:

Igyal sok sok vizet es en ezt ajanlom, reggel arcmosas utan tedd csak fel, ejszakara szerintem hagyd szellozni a borodet, nekem segitett (bar en 18 evesen kezdtem el pattanasosodni, azelott soha nem volt) hatha neked is bevalik.

[link]

2014. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4-es, ezt hol lehet beszerezni?

L22

2014. aug. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon pattanásos voltam (szintén 13/L), viszont elmentünk bőrgyógyászhoz, és nagyon sokat segített. Úgyhogy szerintem bőrgyógyász.
2014. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4-ik vagyok. Sajnos én nem magyarországi vagyok, itt nagyváradon minden 2ik üzletben meg lehet taláni de dm-be próbálhatsz keresni, ha fentvan krémmánián tuti kaphatsz valahol.
2014. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igaz, köszi. :) Írtam ott, hátha valaki válaszol.
2014. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
az se tesz jót ha nai szinten sokat mosod, sikálod ezekkel a krémekkel. beindul a faggyútermelés. ebben a korban normális hogy attanásos vagy majd 2 3 év és enyhülni fog. nekem nyáron mindig is a nap segÍett, naoztam és leszáradt az összes patti, majd csak ősz vége fele jöttek elő megint
2014. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mannaszappant ajánlom, mégpedig azért, mert amit nekem a bőrgyógyász adott kenőcsöt, semmit sem ért. Viszont kipróbáltam ezt: [link]


Először megijedtem, hogy jobban kipattanásosodik tőle az arcom, aztán olvastam, hogy az elején kitisztítja a bőrt, és lehet benne valami, mert miután azok elmúltak, azóta semmi baja az arcomnak, még a problémásabb napokon sem. 1 hónapja használom, és nekem bevált. Valamint a bőröm eléggé zsírosodott, de ettől kellemes lett, nem zsíros egyáltalán, már tonikot sem kell kennem rá, csak este, meg néha reggel is megmosom ezzel a szappannal, és kész :)

2014. aug. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!