Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajból újra szaténszőke?

Vörös hajból újra szaténszőke?

Figyelt kérdés
Szeretném vörösre fetseni a hajam ezzel [link] eddig mást használtam de az nem tett jót a hajamnak, ebből szőkét használtam már és nem roncsolta egyáltalán. A kérdésem az lenne, hogy ha netén ez nem válna be vissza tudnám e nyerni az eredeti szaténszőke hajszinemet a nélkül, hogy nagyon megrongálnám a hajamat? Hiába irja azt, hogy ammóniamentes és ezért kikopik 3 hónap alatt, nekem nem kopott ki legutóbb, és félek hogy most se halványodna. Kérlek adjatok tippeket, hogy neketek vagy ismerődötöknek, hogy sikerült megszabadulnia a vörös festéktől. Amire gondoltam, hogy elkezdtek majd ráfesteni szaténszőkével es fokozatosan hátha elfedni majd, de nem vagyok benne biztos, hogy ez működne illetve ha valakinek sikerült így, az írja meg kérlek, milyen hajfestéket használt.

2014. aug. 1. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Szooooval kisasszony, jojon hozzam egy menetre es befestem a hajat ;;)
2014. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esélytelen. A vöröstől a legnehezebb megszabadulni, mert baromira ellenálló és mindenen átüt. Ha most vörös leszel, csak nagyon nehezen kapod vissza az előző hajszínedet, és azt is maximum akkor, ha profira bízod, nem te barkácsolsz a hajaddal otthon. A ráfestés hülyeség, meg se fog látszani rajta, csak tönkreteszed a hajadat, illetve a lenövésnél akkora lesz a kontraszt hogy úgy fogsz kinézni mint a lefosott kilóméterkő.
2014. aug. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rézvörös tincsekre festettünk feketét.Nem fedte el. ;)
2014. aug. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!