Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vegyem rá anyámat hogy...

Hogy vegyem rá anyámat hogy megengedje hogy befessem a haj?

Figyelt kérdés

Nem lenne nagy eltérés mert barna vagyok csak kicsit sötétebbet akarok és elakarom tüntetni a melirt,de nem engedi mert szerinte öregit.Meg azt is mondta hogy csak tönkre teszem, mert még naponta vasalom is.De nekem nagyon nem teccik igy a hajm.:(

Tehát mit mondjak hogy megengedje?:(


2010. jan. 11. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:
hajam*
2010. jan. 11. 18:04
 2/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy???
2010. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16
2010. jan. 11. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

és anyukád?

Azért már 16 évesen már lehet festegetni a hajat,az én anyukám idősebb volt és már ekkor engedte,nem élt a kőkorban.

Mond neki azt hogy ez neked így nem jó és hagy festesd be egy természetes árnyalattal.Ha sötétebbre is sikerül ahogy mosod úgyis kopik...és ha ápolva van a haj rendszeresen és vágva a végéből akkor nem megy tönkre...

2010. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

anyám 44


deh nem érti meg mert szerite szép a hajam meg azt mondja nyáron is tök szép mikor kiszívja a nap..:S

és nem tudok neki mit mondani hogy megengedje egyszerűen ..


mindent megenged csak ezt nem.. piercing smink olyan ruhákba járok amibe akarok bár mit csinálhatok de ezt nem értem mért nem engedi..:(

2010. jan. 11. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!