Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet venni műszempilla-ragasz...

Lehet venni műszempilla-ragasztót Rosmann üzletekben? És kb. mennyi ennek az ára?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet venni, ha más nem műszempillával együtt. 1000 forint körül lehet, de 1500at vihetsz magaddal nyugodtan.

Én fodrászkellékesbe mennék, ott kb 900 forint de az minőségi és sokkal-sokkal több van benne. De oda is mehetsz 1500 forinttal, hátha nálatok drágább vagy valami. De abba rettentő sok van, amit én vettem régebben. Nagyon megéri és nem szárad be, visszacsavarható a kupakja.

2010. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszönöm szépen! :)[K]
2010. jan. 12. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Amúgy a Rossmannban az Essence márkájúra gondoltam azt elfelejtettem leírni. Jó áron van és sok ismerősöm szerint jó is. Én még nem használtam, de biztos nem rossz.
2010. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!