Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A teafaolaj az jó miteszeres...

A teafaolaj az jó miteszeres bőrre is?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy a pattanásokkal jól bánik, de a miteszereket nem tudom.

2014. aug. 4. 07:02
 1/1 anonim válasza:

Igen eltünteti,olvastam.De ha a teafaolaj mégse nagyon tünteti el,akkor próbáld ki ezeket:

Sütőport keverj össze két teáskanál vízzel,masszírozd a mitesszeres helyekre,és pár perc múlva öblítsd le.


Citromlé:4 csepp citromlé 1 evőkanál cukorral keverve és az érintett területbe masszírozva elősegíti a mitesszer eltávolítását. Másrészt a citromlé joghurttal, mézzel, és sóval keverve megelőzi a mitesszerek kialakulását és remek hidratálókrém.


A sós víz eltávolítja a bőr felesleges olajait, rendszeresen alkalmazva a mitesszerek száma jelentősen csökken.


Ha fogkefével fogkrémet dörzsöl a pattanásos felületre, két legyet üt egy csapásra. Egyrészt a fogkrém eltávolítja a bőr felesleges olajait. Másrészt a fogkefe radírozza a bőrt, így fellazítva eltávolítja a mitesszereket.


A méz hidratálja, feszesíti a bőrt, és maszkként használva eltávolítja a mitesszereket. Keverj össze fahéjjal és hagyd a bőrödön pár óráig, vagy akár egész éjszakára. :)

2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!