Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Nagyon miteszeres...

Jáááános kérdése:

Segítség! Nagyon miteszeres és "jukacsos" az orrom! Mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
Az orrom tele van "lyukakkal, és miteszerrel. Kozmetikushoz szoktam járni, ritkán de elmegyek,valamint kenem tonikkal. Állítólag ezek a lyukak már nem múlnak el :SSS Mit tudnék ellene tenni, hogy elmúljon?? Nagyon zavar és kellemetlenül érzem magam társaságban. Köszönöm!:)

2014. jún. 16. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Hámlasztás,de nyáron nem végzik el.Radírozd rendszeresen,hogy tisztán tartsd,használhatsz rá lehúzható miteszer elleni tapaszt is.
2014. jún. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En hasznalok olyan lehuzhato tapaszt,amilyet az elozo kommentelo javasolt..dmbol vettem, es csak azert hasznalom mert majdnem 2000 forintba kerult, es sajnalom kidobni. Nekem nem igazan hasznal, nagyon keves miteszert szed ki, de a semminel persze jobb, de nem veszek tobbet..persze ez nem mervado,lehet,hogy neked bevalik! :) Amugy en a melyhamlasztason gondolkozok, szeptemberben mindenkepp elmegyek..
2014. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!