Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karamell színű hajfesték,...

Karamell színű hajfesték, színező?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki mondani karamell színű hajfestéket vagy szinezőt? Világosbarna színű a hajam és festetni szeretném majd. Láttam, hogy egy csajnak karamelles színezésű volt a haja, és nagyon megtetszett. Tudna nekem valaki segíteni? 15/L

2014. aug. 4. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész a dm-be/Rossmann-ba és kiválasztod azt, ami tetszik. Erre más megoldás nincs. Ez a legjobb és legidőigényesebb dolog (én is karamellszőke vagyok és így választottam ki, sokkal könnyebb)
2014. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudnál/Tudna vki esetleg képet küldeni, hogy milyen?
2014. aug. 4. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is olyat szeretnék,de az én hajamon nem olyan a festék, mint a dobozon. Gondolom előtte le kellene szivatni, vagy egyenletes színre befesteni. Én ugyanis csak satirt akartam.
2014. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!