Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sarah Jessica Parker hogy...

Sarah Jessica Parker hogy ápolhatja a testét ahhoz, hogy ilyen sovány maradjon?

Figyelt kérdés

Én olyan alkatú vagyok, mint ő (nincs csípőm, széles a vállam, pici vagyok), csak nagy a mellem. Csak úgy tudtam olyan sovány lenni, mint ő, hogy egyszer nem ettem 2 hétig, mert a barátom elhagyott.


De normális életmóddal nem tudok így kinézni (ennem kell, hogy dolgozni tudjak). Szerintetek ez a nő konkrétan egész életén át végig éhezik? Vagy képes lemozogni a kaját?


Aki nem ismerné: [link]


2014. aug. 5. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Genetikailag ilyen alkat, ha meg bagózik is mellette úgy, mint a sorozatban, pláne nem csoda, hogy ilyen sovány. Egyébként meg színésznő, így vigyáznia kell a súlyára, szóval valószínűleg rendszeresen jár kondizni.
2014. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem cigizik. De ő tényleg sovány, csontsovány, elképesztő, hogy valaki eszik bármit is, és le tudja 100%-ban úgy dolgozni, hogy izmot viszont nem növeszt:))
2014. aug. 5. 20:18
 3/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg genetika lehet. Van egy barátnőm, rengeteget eszik, tényleg sokat :D És nagyon vékony. Mármint esztétikusan vékony, nem olyan mint egy anorexiás. Valószínűleg gyors az agyagcseréje is.
2014. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Alkatilag ilyen szerintem, mert sokszor látom hogy az ilyen vékonysághoz pontosan ugyanilyen vékony, hosszúkás arc társul:D Avagy lófejű, ahogy sokan mondják. Bár régebben nem annyira volt az. Ne csináld, hogy nem eszel:(
2014. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4: igen, ez nem lehet genetika, mert régen simán csak vékony volt, de most sovány. nem tudom, hogy csinálja...
2014. aug. 5. 20:39
 6/14 anonim ***** válasza:
Amfetamin, kokain... nincs itt semmi titok.
2014. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Leszavazod azokat, akik más véleményen vannak? Nagyszerű... Ha jobban tudod, minek kérdezed meg? Mit akarsz hallani? Hogy hábnytatja magát? Ez megnyugtatna vagy mi van? Én is genetijkailag vékony vagyok, ehetek, amennyit akarok. Amúgy meg attól, hogy valaki rendszeresen sportol, még nem lesz izomkolosszus az ember, és valószínűleg nem is eszik összvissza...
2014. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

utolsó: minden rendben van?:) ne idegeskedj! dehogy akarom azt hallani, hogy hánytatja magát, ne őrjíts meg:)


csak ez a nő nem vékony, hanem sovány. én is vékony vagyok, de azért nem nézek ki úgy, mint egy csontváz. nézd, most hogy néz ki: [link]


szerinted ezt a sport okozza?

2014. aug. 5. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Előnytelen póz... De szerintem tényleg genetikailag ilyen. Vagy ki tudja, lehet, hogy épp van valami, amivel kezelteti magát, és emiatt ilyen sovány. Tudja a fene.
2014. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fúj. Megpróbáltam a tükör előtt én is ilyen előnytelen pózt csinálni, de nekem nincsenek ilyen csúnya csontjaim. Látni a csontomat, de nem így. Ő hány kilós?
2014. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!