Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tanácsot kérek. Magas vagyok...

Bella999 kérdése:

Tanácsot kérek. Magas vagyok és túl vékony,176/53, a lábaim is pipaszárúak, és kissé görbécskék, Sarah Jessica Parker tipus. Milyen ruhákat kerüljek, és mik azok amiket viseljek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha hasonlítasz valamiben egy hírességre, akkor figyeld meg, hogy ő miket hord. Mi az ami előnyös neki, és mi nem. Próbálj te is hasonló darabokat találni, de emellett azért figyelj rá, hogy rajtad is jól nézzen ki. Kérd egy olyan barátod véleményét (vagy a szüleidét), akik őszintén megmondják neked, hogy mit érdemes. Sajnos így kép nélkül nagyon nem tudunk segíteni.
2014. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a nagyon tapadós cuccok szerintem nem előnyösek, bár ha lány vagy inkabb látni kéne úgy tudnám megítélni jól áll e vagy sem
2014. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neten utána tudsz nézni, alacsony, vékony lányoknak mi áll jól.

Vagy amit más is írt, figyeld meg miket visel SJP.

Egyszer régen egy alacsony barátnőmnek néztem öltözködési tippeket, nem emlékszem az összesre. Ilyenek voltak benne, hogy térdig érő szoknya nem előnyös, hanem bokáig érő vagy mini, mert kettévágja az alakot, csípő naci ajánlott nem derékig érő, stb.


Asszem találtam egy linket.


[link]

2018. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!