Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajból világos...

Festett fekete hajból világos vörös vagy piros?

Figyelt kérdés
Már többször próbáltuk vörösre festeni, de mindig éppen hogy a töve lett vörös és sötét is. Hogyan lehetne megcsinálni nem hosszú folyamatok alatt, hanem 1 napon belül?

#hajfestés #Fekete hajból vörös
2014. aug. 6. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Fodrásszal. Másképp saját magad is megcsinálhatod aszkorbinsavval, de az nem egy nap.
2014. aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy napon belül? Ki akarod nyírni a hajad?:) Ha 1 napot szánsz a világosításra, tényleg fodrászhoz menj, ő majd jól leszívja a hajad, és egy nap alatt nyoma sem lesz a feketeségnek.


Máskülönben én is az aszkorbinsavas pakolást javaslom, ha írsz privit, mutatok linket, hogy én mit értem el vele. Persze én nem feketétől akartam megszabadulni, csak szimpla sötétbarnától. Viszont az sem mindegy, mióta vagy fekete, hány éve fested a hajad. Ez az eljárás azért jobb, mert nem lesz tőle szénabogja a hajad, és világosít a hajadon. Szóval én ezt a pakolást alkalmaznám néhányszor, aztán Garnier Oliát használnék, mert állítólag nagy mértékben képes világosítani még a festett hajon is.

2014. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szőkítsd vagy radírozd --> ez után narancsos árnyalata lesz, majd ráfestesz piros hajfestékkel. Minőségi hajfestéket és színrögzítőt használj, különben hamar ledobja a hajad.
2014. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!