Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim helyen pattanások...

Intim helyen pattanások borotválás után. Az oka lehet a kovetkezo?

Figyelt kérdés

Van pár pattanás szeruseg rajtam, nem olyan, mint egy normális pattanas az arcon, háton, stb. Hanem csak piros..Lehet a kovetkezo oka?

Ha már tobb mint egy éve használom ugyanazt a borotvát, Venuse embrance?Ha csak tusfurdovel kentem be magam és ugy borotvaltam le? (Azelott szoktam borotválásra habot használni) ?

Vagy esetleg menstruáció alatt egész ideig csak betétet használok? Ettol is lehet? Koszi a válaszokat


2014. aug. 6. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy évig használni ugyanazt a borotvafejet? Hát, bátor vagy. Cseréld azért sűrűbben.

Én inkább olyankor leszek kiütéses, ha túl rövid szőrt borotválok le, illetve ha előtte nem hagyom eleget ázni ott a bőrömet, és úgy esek neki. Na olyankor szét is vagdosom magam.

Tehát:

- tiszta borotva

- felpuhult bőr

- minimum 2-3 mm-es nuniszőr

- utána kicsit kenegesd be valami testápolóval

- szerintem a borotvahab és a tusfürdő között nincs sok különbség, én a borotvahabtól nem is szoktam látni, hol van még szőr, ezért sokszor inkább lemosom, és inkább tusfürdőt kenek oda


Ha még így is patis lesz a bőrös, az azért van, mert érzékenyebb fajta. Én pl. a vénuszdombomról szemöldökcsipesszel szedem, akkor két hétig szép, a többi részen borotválom.

L22

2014. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En suru betet illetve borotva cseret ajanlok :)
2014. aug. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A betét kell. Én tisztaságit is használok, nincs olyan, hogy ne lenne a bugyimban betét, utálnám, ha a puncim közvetlenül hozzálérne a bugyihoz, pláne, hogy folyásom is van, meg így nyáron is izzad azért az ember...
2014. aug. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítsd le a területet,szőrtüszőgyulladás is lehet.
2014. aug. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!