Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony teshez nagyon béna a...

Vékony teshez nagyon béna a kopasz fej?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben sok hajam kihullott és gondoltam egyszerűbb lenne ha a kopaszságot bevállalnám. Lányok ti hohy álltok ehhez? Előítéletesek vagytok egy kopasz srácnál?

20/F



2014. aug. 8. 10:32
 1/5 anonim válasza:
Nem béna ha kihull de ha levágod kopaszra akkor undorító
2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem jön be a kopasz fej, kifejezetten taszít..de van, akinek meg az tetszik.


24N

2014. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vékonyság tetszik, a kopasz fej meg gusztustalan nekem.

De nyugi az én ízlésem nem átlagos.Inkább talán átlag alattinak nevezi a többség.

Sokaknak tetszenél biztosan.

2014. aug. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valakinek tetszik a kopasz fej, de vékony testtel undorító. inkább kezdj eljárni a konditerembe vagy ne boeotváld le, mert ha ez a kettő eggyütt van akkor ugy fogsz kinézni mint egy kilapított kukac
2014. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én vékonyabb fiú vagyok, de azért nem sovány, jó húsban vagyok, pont közepes, de nem vagyok nagyon izmos. Közepes vagyok. Kopasz fejem van, mert most karanténra és nyárra lenyírtam és le is borotváltam, mert ez praktikus, kinő úgyis és addig nem kell vele vacakolni, másrész magánéleti okai is vannak. De az a jó, hogy ameddig vissze nem nő, nem kell vágni, legalább is csak pl. majd oldalt utána igazítani. Hááát mit mondjak?? Van, akinek nagyon bejön, van aki pont lesz@rja és van, aki valósággal írtózik tőle. Szerintem olyan hajat válassz, mindig, amit te jónak látsz! Ha valaki meg furcsának találja, nagy változás stb. akkor annyit kell mondanod, hogy: "Mert ilyen kedvem volt!".
2020. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!