Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit változtassak magamon,...

Mit változtassak magamon, hogy a nők férfias férfit lássanak bennem? Átlaghoz képest vékony vagyok. Nem vagyok kopasz,180 cm magas,81 kg. Kigyúrni nem tudom magam sajnos ilyen az alkatom.

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elég gyatra kifogás.

Világéletemben vékony voltam,ehhez képest most 88 kiló vagyok.

Ahhoz,hogy kigyúrd magad 5 dolog kell.Edzés,kaja,pihenés,türelem és akarat.

2014. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A férfiasság nekem: önbizalom, határozottság, magabiztosság, problémamegoldó képesség. A külső nyilván hozzájárulhat ehhez, de az csak a felszín.

Ki is tudnád magad gyúrni, ha eléggé akarnád. Bármit meg lehet oldani, ha eléggé akarja az ember.

2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod kigyúrni magad, HE?????? Vaószínüleg te "ekto morf" alkat vagy. Nézz utána ennek és úgy kezdj el gyúrni de azonnal, és enni-enni-enni- de nem ám a mekiben és a kínaiba! igazi kaját!
2014. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem eszek jenki szennyet, de az ekto morf alkatot megnézem.

Anno próbáltam, de elég gyatra eredménnyel.

2014. máj. 14. 23:05
 5/13 anonim válasza:
2 és fél éve csinálom street workoutot, előtte nagyon satnya kis gyerek voltam, triatlonoztam, futni tudtm csak amikor télen erősítettünk szinte semmit nem tudtam csinálni. Amikor elkezdtem az SW-t 2-3 húzódszkodást tudtam, most ennyi idő után szinte nem érzem hogy lenne lehetetlen, megy minden (front lever, back lever, muscle up, egykezes fekvő, egylábas guggolás, egykezes húzódszkodás). Nekem sem volt gyúrós alkatom de ma senki sem hiszi el hogy nem szedtem tömegnövelőt vagy plusz fehérjét, minden az étrendeden múlik. Most heti 5 triatlon edzésre járok és emellett itthon vagy a barátaimmal egy játszótéren csinálom az SW-t heti háromszor, a sport lett a mindenem. A tanulásra is volt időm, gimnáziumba járok 4-es, 5-ös tanuló vagyok, mérnöknek készülök. 17/F
2014. máj. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
180/81kg-al sztem pont jó testalkatod lehet!
2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a külső igen kevés ehhez. A kisugárzás a lényeg. Ha te elhiszed magadról hogy férfias vagy és így is viselkedsz akkor a környezeted is el fogja. Persze ha egy izomállat néz vissza a tükörből rád úgy könnyebb magaddal és másokkal is elhitetni mert jobban tetszel magadnak de én ismerek olyan embert is aki elég szépen ki van dolgozva magas is de mégis egy 5 éves kisfiúhoz tudnám hasonlítani mivel annyira megbújik a környezetében. De ha te izmosabban jobban éreznéd magad akkor hajrá és kitartást

N/21

2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Egy szóvap nem mondtam hogy izomállat vagyok, nem ugy nézek ki, mint aki teleszteroidozta magát, de sokan mondták, hogy az átlagnál fejlettebb izomzatom van.
2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is neked szólt a válasz utolsó...
2014. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ki tudod gyúrni magad. Én is ilyen alkat vagyok. 175cm és 61 kg voltam. Az alapozó edzés után elkezdtem komolyabban gyúrni. Most már 63 kg vagyok és bár még nagyon az elején járok, de már most egy másik ember néz vissza rám a tükörben. Nem lettem látványosan nagyobb, de az minden estre látszik, hogy izmok miatt már jobban festek.

Ott kezdtem, hogy fekvenyomásban 30kg ment csak. Most 50kg-l szériázom és hamarosan rakom fentebb.

Szóval ha azt nézzük, hogy én 63 kg vagyok és 50kg-l nyomom fekve az nem is olyan rossz :D

Úgy, hogy határozd el magad és mindent bele :))

2014. máj. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!