Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek nagyon sok pattanása...

Akinek nagyon sok pattanása van! Ti mit csináltok, amikor strandon vagytok? Mert ott ugye nem lehet kisminkelve lenni. Megbámulnak titeket az emberek? Hogy viselitek el?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem szoktak megbámulni, tehát könnyen viselem. Tudom, hogy a jót tesz, ha napoztatom egy kicsit, ezért nem vállalom a kockázatot, hogy a bőrömbe égessem a sminket.

Szerintem csak ne vedd a szívedre, ha néznek, nem biztos, hogy a pattanások miatt.

2014. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De az én bőröm tényleg nagyon csúnya...rosszabbnak érzem tőle magam, mint a többi ember, ha kimegyek a strandra.

Van itt olyan, akit nagyon megbámultak, vagy beszóltak neki emiatt?

2014. aug. 8. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, még mindig első vagyok. Mennyi idős vagy? Bőrgyógyásznál voltál már?

Hidd el, emiatt semmivel sem vagy kevesebb. Mások a testük miatt szégyenkeznek, de hidd el, egyáltalán semmi okod rá.

2014. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, és nem voltam még bőrgyógyásznál, de tervben van, jövő héten megyek. :)
2014. aug. 8. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok/voltam mint te. Nem fognak megbámulni. MAx. csak észreveszik,ha tényleg elég súlyos, de sosem néznének bántóan, legalábbis akiket nem egy diliházas csoporttal vittek ki a fürdőbe a nem fog bántóan nézni beszólni meg főleg nem, mert rengeteg tini ilyen, én is ilyen vagyok, én is így éreztem, de nem vagyok egyedül, te is ilyen vagy, sokan ilyenek. majd amikor kinövöd, gyönyörű bőröd lesz, és csak egyetlen picike színtelen pöttyre fogsz majd kiakadni, pedig ha most csak annyi lenne az lenne te ennél a legboldogabb ember a világon. tehát ne aggódj emiatt, semmi nem fog történni, jól fogod érezni magadat strandolás közben, és jól fogod magadat érezni magadat ebben a korban, minden pattanás ellenére
2014. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!