Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kisminkelve mentek a kozmetiku...

Kisminkelve mentek a kozmetikushoz arckezelésre?

Figyelt kérdés

Meglehetősen csúnya az arcom, és nem szeretnék így menni az utcán. De kicsit tartok tőle, hogy a kozmetikus le fog szólni, hogy minek vakoltam be magam. Nem tudom mit tegyek.

17/L


2012. szept. 19. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne menj sminkkel,nem szabad szempillaspirált se tegyél,mert akkor a gőz alatt jól megolvad
2012. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, dehogyis. Szegény így is sokat fog melózni az arcoddal, ne tegyél rá még egy lapáttal, hogy még pucolni is kelljen rólad a vakolatot.

Amúgy amikor azt gondolod, csúnya vagy: képzelj el a strandon egy monokiniző 100 kilós, 50 éves "asszonyt". Ha azok be merik vállalni magukat a tömegek előtt, akkor neked nincs mitől tartanod.

2012. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon görcsölsz, akkor rejtőzz napszemüveg mögé :)
2012. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ lányok! Leszedtem.


Hmm.. ahhoz, hogy elrejtőzzek egy hegesztő szemüveg kellene...:D

2012. szept. 19. 09:31
 5/6 anonim ***** válasza:
17 évesen kiló sminkkel járkálsz minden nap akkor a bőröd csak egyre rondább lesz, hiába tisztítják ki. Hagyd szabadon, max színezett hidratálót használj, kevés korrektorral, semmi mást. Nem hiszem hogy bárkit is zavarna az utcán. Én is pattanásosan jártam sokáig mégis tetszettem még a pasiknak is. Nem ezen múlik a szépség.
2012. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát mint kiderült nem sima mezei pattanásaim vannak...:(

Lehet, hogy téged kedves utolsó nem izgatott, engem viszont marhára idegesít, hogy megbámulnak. Amúgy a kozmetikus is azt javasolta, hogy gyulladáscsökkentő korrektorral kenegessem. Aztán irány a bőrgyógyász, nőgyógyász, hormonvizsgálat, meg tudja a jó ég, hogy még mi....

2012. szept. 19. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!