Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ciki szoknyat...

Szerintetek ciki szoknyat vagy fürdörühat felvenni? A combomon megjelentek lila csikok És hogy tudnam ezeket eltüntetni? Vagy pedig csak annyit hogy ne legyenek lilák. Mert nagyon világos a böröm. :/ 13/L

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Vagy nagyon fiatal vagy még ehhez.... Mi a fenének foglalkozik egy 13 éves kislány a súlyával, a bőrével, s hasonlókkal. minden kis pisis úgy akar kinézni, mint a 40 kilós anorexiás modellek. ez szánalmas.
2010. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

most nem mondott semmit a fogyásról, drága első, és az hogy vannak valakinek bőrhibái, az minden korban probléma!

pontosan milyen csíkok? lehet, hogy striák, hát azt nem nagyon lehet eltüntetni.

2010. jan. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát jah.. nem mondtam h le akarok fogyni : ) Hat ijen eovidebb csikok .. nem tudom mihez hasonlitani.
2010. jan. 12. 23:24
 4/10 A kérdező kommentje:
rövidebb*
2010. jan. 12. 23:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem fürdőruhát nem ciki felvenni, elvégre strandra mégse mehetsz melegítőben :D miniszoknya... hmmm... ha egyébként formás lábad van, akkor az se gáz.
2010. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :D
2010. jan. 12. 23:47
 7/10 anonim ***** válasza:
szoknya alá vegyél harisnyát.
2010. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos striák, a hirtelen növéstől/hízástól alakulhatnak ki. Eltűnni nem fognak, de ha nem vagy kövér, akkor elhalványodnak egy idő után, pl. a napozás is halványítja őket (vagyis kevésbé lesznek feltűnőek:). A nők nagyrészének van, hordj nyugodtan fürdőruhát.
2010. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) mostmár megnyugodtam egy kicsit :D nem.. kövér az nem vagyok :D
2010. jan. 15. 14:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak striáim, de nem vette észre még senki. Sőt, amikor mondtam hogy ez szerinte csúnya és a combomra mutattam megkérdezték egy páran hogy mi?. Nyugodtan hordj fürdőruhát.
2013. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!