Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az arcom jobb...

Miért van az arcom jobb oldalán sok pattanás?

Figyelt kérdés

Nem is igazán az arcom jobb oldalán, csak az állkapcsom jobb oldalánál. Az egész arcomon alig van, ott pedig van vagy 15, 4 centiméteren belül. Két hetente járok kozmetikushoz, de mindig elfelejtem tőle megkérdezni :D Anyukám említette, hogy akkor lehet ott több, ha fáj a fogam. A fogam nem fáj, mégis ott vannak :D

14/f


2014. aug. 9. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a jobb oldaladon szoktál inkább aludni? Vagy balkezes vagy és támasztod a fejed, a jobb kezeddel támasztod, hogy az "ügyesebbik" kezed szabad legyen?
2014. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Egyik sem :D Pont, hogy csak a bal oldalamon szoktam aludni és jobb kezes vagyok :/
2014. aug. 9. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyat se hallottam még, hogy egy fiú rendszeresen jár kozmetikushoz.:D
2014. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
legközelebb ha mész ne felejtsd megkérdezni. :) am nem gáz, ha fiú is jár kozmetikushoz, legalább foglalkozik magával.
2014. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet ott egy gócpont.
2014. aug. 10. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem gáz, egyáltalán nem azért mondtam, mert esetleg én így gondolom!

Csak már sajnos megszoktam, és számomra ez is alapvető a fiúkat illetően, hogy nem nagyon érdekli őket a külsejük, nem adnak magukra és igénytelenek. Ezért lepett meg, hogy van még olyan fiú, aki figyel magára, de persze ez nagyon jó!

2014. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem kell védened magad :D A nemi sztereotípiák is valamilyen okból sztereotípiák :DDD Csak azért megyek, mert anyukám erőlteti, egyébként nagyon nem érdekel a dolog :DD
2014. aug. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!