Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek is sok hajatok hullik...

Nektek is sok hajatok hullik ki hajmosás után?

Figyelt kérdés
Hajmosás közben alig hullik ki 5 szál,de ahogy elkezdem szárítani vagy 50 szál biztosan kihullik...vagy több...és meg jóval utána is hullik, de másnap már alig-alig...azt szeretném kérdezni,hogy ezt normális vagy féljek?

2014. aug. 10. 09:26
 1/5 anonim válasza:
Szerintem normális , nekem is hajmosás után hullik ki a legtöbb hajam ;)
2014. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem vizesen fésüléskor rengeteg jön ki, meg még szárítás után is. Elvileg nem kóros.

Gondolom hosszabb és/vagy göndör hajad lehet. Annál sokszor simán fésülködésnél meg úgy általában ha ki is hullik egy-egy hajszál, nem veszed észre, mert valahol belekutyulódik a többi haj közé, összeakad stb. Ezek majd egyszer kikerülnek valahogy. :D Frissen mosott, szárított haj meg csúszós, gondolom ilyenkor van a legjobb esélye. :D

Vagy a mosáskor kiszed az ember egy csomó már gyenge láncszemet. :D

Hajhullás miatt inkább csak akkor aggódj, ha naponta több, mint száz szál kijön, vagy foltosan hullik. Egyébként semmi probléma, valahogy cserélődnie kell. Hosszú hajnál döbbenetesen soknak tűnik néha, de ha megszámolom a szálakat mindig rájövök, hogy nem vészes. :D

2014. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naponta 100-150 szál eleve kihullik. A legtöbb bennemarad a frizurádban, nem esik ki, viszont hajmosáskor ezek ténylegesen kijönnek. 200-250 szálat is összeszámolhatsz ilyenkor. Érdemes egyszer összegyűjteni és megszámolni. Ha ennél jóval többet találsz, az utalhat valamilyen problémára, de ha nem több, akkor teljesen normális.
2014. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :3
2014. aug. 10. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez vam
2014. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!