Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hajvágóval vagy szakállvág...

Egy hajvágóval vagy szakállvágóval, amivel lehet állítani a méretet lehet lábról vagy kézről is szőrt vágni?

Figyelt kérdés

Elsőre fura kérdés lehet, a lényeg az, hogy a kezemen és a lábamon is nagyon sűrű, fekete szőrzet van, amiből szeretnék valahogy vágni de semmiképp sem szeretném borotválni mert az meg a másik véglet, amit nem akarok. Erre a megoldásra gondoltam, hogy esetleg bejöhet de nem tudom. Ötletek, tapasztalatok?

22/F



2014. aug. 10. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet rövidíteni, és ritkítani is hajvágóval. Beállítod a méretet, és végigtolod. :)


Egy időben én is csináltam így, jó is volt, de aztán egyre rövidebbre vágtam, mert rájöttem, hogy minél rövidebb, annál jobb, annál kevésbé melegít, és jobban is tetszett. Aztán meguntam, és azóta inkább legyantázom havonta. Sokkal jobb így, kényelmesebb, komfortosabb, főleg így nyáron, a kánikulában, rövidgatyában. :)

2014. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem elég fura lenne, hogy férfi létemre gyantázom a lábam. Neked nem az? Nem szóltak meg érte vagy valami?
2014. aug. 10. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőre volt csak fura. De egyben nagyon kellemes, szabad, meztelen, és komfortos érzés is. Nem szóltak meg, pedig nem takargatom, nyáron rövidgatyát hordok, és évek óta gyantázom.

Olyan viszont volt, hogy észrevette több lány haver is, rá is kérdeztek, hogy szőrtelenítem e, és mikor mondtam, hogy gyantázom, tök pozitívan fogadták. Meg is lepődtem, hogy egyikük sem kritizálta negatívan, mert volt akinek bejött a látvány, volt akinek közömbös volt. Pedig elég szókimondó társaság, szóval tuti megmondták volna, ha nem tetszik nekik.

2014. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!