Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszúkás, ovális archoz...

Hosszúkás, ovális archoz milyen haj állna jól? Hosszú/félhosszú/rövid? Ha kivan vasalva a haj még hosszúkásabbnak tűnik az arc?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 17:12
 1/8 anonim válasza:
80%
Inkább göndör haj. De ha van frufrud akkor a vasalt sem rossz. Mert eltakarja a homlokod és igy nem tűnik olyan hosszúkásnak az arc
2014. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

az egyik barátnőmnek is ilyen az arca és neki a rövid haj oldalfruruval nagyon jól áll

mióta levágatta már nem tűnik olyan hosszúkásnak az arca (kicsivel váll felé érő)

és igen, ha egyenes a hajad, hosszúkásabbnak tűnik, mint ha hullámos lenne

2014. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Leginkább a vállig érő, hullámos vagy göndör.

Egyenes és hosszú a legelőnytelenebb.

2014. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pedig nekem félhosszú a hajam és egyenes...mindenki azt mondja hogy a hosszú haj jobban áll nekem. levágattam közepesre,azt mondják hosszan sokkal jobban állt.:) nemtudom mit csináljak
2014. aug. 11. 14:57
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg tudnátok linkelni valami jó frizurákat? megköszönném :)
2014. aug. 11. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen a képen a jobb alsó, fekete haj tetszett meg. Szerintem szép, és előnyös is a hoszzúkás archoz.

[link]


Én a frufrut erősen ajánlanám, attól már rögtön nem tűnik hoszzúkásnak az arcod, amellé nem probláma az egyenes haj, csakne érjen váll alá. Ha hosszú hajat szeretnél, akkor erősen hullámosnak kell lennie. A három variáció közűl szerintem a félhosszút válaszd.

2014. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül bármelyik jól állhat:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kép?:)
2014. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!