Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat vágassak magamnak?

Milyen hajat vágassak magamnak?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni fodrászhoz, mert utoljára kb. 9 hónapja voltam, de most szeretném figyelembe venni azt is, hogy nekem vajon milyen haj állna jól.

Az arcom ovális, a szemem pedig világosbarna.

Lapockáig érő, mézszőke hajam van, ami nagyon vékony szálú és elég kevés is. Ha megmosom, akkor normálisan néz ki, de másnap megint lelapul, kevesebbnek látszik, meg ilyenek.

Szóval vékony szálú hajból milyen frizurát érdemes csináltatni? Olyan kéne, ami optikailag dúsítja a hajamat, vagy ilyesmi.


Köszi a válaszokat előre is.

14/L



2013. ápr. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Póthajra gondoltál már? Ha normálisan megcsinálják,elég jól néz ki és mindenkinek jól áll.
2013. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a szüleim belemennének, melírozást sem engedik (főleg anyukám) :/
2013. ápr. 10. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg a fodrászt, hogy fokozatosat vágjon, és legfelül mehet jó rövidre. Ajánlom még a tépett fazont, de a ritkítást semmiképp ne engedd.
2013. ápr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted a rövidet: [link]

[link]

[link]

Félhosszú: [link]

[link] (nekem ez tetszik a legjobban)

[link]

[link]

2013. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link] (ez tetszik a legjobban)

Bocsi, félre nyomtam, kétszer linkeltem ugyan azt!

4.voltam. :)

2013. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!