Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombrebol egyszinu lehetek?

Ombrebol egyszinu lehetek?

Figyelt kérdés
Egy honapja kiakartam probalni a szoket, igy szoke ombre lett. Nagyon megtetszett hogytudnam egyszinbe hozni?:) ha egyaltalan lehetseges. A masik kerdesem , hogy hazilag mi kell a szokiteshez? Oxi meg szokitopor? Abbol is mennyi? Mert nem akarok tizenezreket fizetni ezert es a fodraszom azt mondta sajat felelossegre csinalja mert leeshet. Elore is koszonom.

2014. aug. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát szőke legyen az egész hajad? Nem mindegy, milyen most az a rész, ami nem szőke, és az sem, hogy pontosan milyen árnyalatra is gondolsz, mennyire vagy sötét és ilyenek. Festett-e a sötétebb, vagy saját hajszíned van? Egyébként ha a fodrászod úgy látta, hogy nem vállalja, mert tönkremegy a hajad tőle, akkor inkább ne kísérletezz. Most olvastam egy másik kérdést, amiben tőből letört a lány haja a hozzá nem értés miatt...
2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szepen koszonom a valaszt! A sotetebb resz ( ateteje ) mez szokevel van festve , de vilagosbarna hatasa van, es ebbol szokul:) Amber Heard szokere gondoltam. Sajnos kepet nemtudok linkelni de egeszen vilagos szoke. Lehet igazadvan , nemtudom csak nyughatatlan vagyok annyira tetszik ez a szin. De a hajam epseget en se szivesen kockaztatnam :(
2014. aug. 11. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát ha festett a hajad teljesen, akkor úgy lehet egységes világosabbra hozni, hogy a felső, sötétebb részt ki kell szőkíteni annyira, mint az alsó, utána egyben befesteni az egészet.

Én is szeretem a hajamat variálni, de mindig vigyázok, hogy ne károsodjon, mert nem lenne jó kopaszon...

2014. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon orulok! Csak attol felek nem lenne egyszinu. Mrt ha tivabb marad rajta vagy kevesebb ideig akkor meg mindig ombre lesz . Ugyan igy vagyok vele :) imadok valtoztatni de a hajam a mindenem
2014. aug. 13. 10:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!