Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szinte mindent próbáltam, de...

Szinte mindent próbáltam, de nem segít semmi. Valaki? tapasztalatok? Miteszerek, pattanás, cserepes száj.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


T vonalban miteszerek,sok kis apró és 1-1 pattanás az arcomon, nagyon gátlásos vagyok ez miatt. 6 bőrgyógyásznál jártam,mindenki szárító kenceficét irt rá, semmi nem használt. Több 10 ezer ft-om benne van,(orvosok által felírt gyógyszeres krémek, házi praktikák,ismerősők által ajánlott termékek) 3 éve küzdök vele.

Egy hónapja felírta a bőrgyógyász nekem az Aknenormin 20mg tablettát amit másnaponta kell szednem, de eddig semmi változás.

Ráadásul az utóbbi időben zsírosodott a bőrőm,fénylik a homlokom ami szintén frusztrál.

Több hónapja nagyon cserepes a szám,mindent próbáltam már erre is. Most Neutrogéna szájápolóval kenem és éjszakára vastagon nivea krémmel , de nem akar javulni, olyan mint egy csiszoló papír.

Rengeteg vizet iszom, napi 3-4 liter.


Valaki, valami új ötlet? :(


22/L


2014. aug. 10. 18:00
 1/4 anonim válasza:
talán próbáld meg az arctisztító tonikot, de amit a legjobban ajánlani tudok az a fényterápia, vagy a szoli ami kb ugyan úgy hat. nekem is elég zsíros bőröm volt és néha kijöttek a pattanások de amióta járok szoliba mindez eltünt, matt és selymes az arcom pattanás nélkül. szerintem próbáld ki, valószínű hogy ez segíteni fog. a szádra nem tudom mit kenj, talán próbáld ki a labellót vagy másfajta szőlőzsírt. (én pl. testápolóval szoktam kenni, de ezt nem ajánlom. xd)
2014. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg, h pihenteted most a bőröd kb. 1 hónapig a "kenceficéktől" és szedsz B vitamin komplexet.

A bőröd valószínűleg most azért zsíros, mert a sok szárító krém megtette a "hatását" és a bőröd védekezni próbál. Nekem is így volt és kipróbáltam a Nivea kék tégelyes krémjét és eltűnt az összes pattanásom és a bőröm sem zsíros már.

2014. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és még vmi, a testnek nincs szüksége naponta 3-4 liter folyadékra (persze kivétel, ha sokat sportolsz)! 2,2 2,5 liter bőven elég
2014. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csalántea, naponta egy bögre, nekem bevált a pattanások ellen. Arcpakolások, Holt-tengeri és hasonlók. Tonicok. De ezek közül a csalántea a leghatásosabb.

Van még egy spray, ami ilyen "csodaspray" és mindenre jó, sebekre, külső-belső sérülésekre, csípésekre, bármilyen fájdalomra, szemre (látásjavítás), és pattanások ellen is, a neve Lavyl Auricum.

2014. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!