Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntethetem el a mellkaso...

Hogy tüntethetem el a mellkasomról ezeket a pattanásokat? Mindent próbáltam.

Figyelt kérdés
minden este bekenem valamivel meg jól meg is mosom.hymalaja krémmel,dalacinnal,tonikkal,drága vichy krémmel...és semmi...nem akarnak eltűnni..még fogkrémet is raktam rá leszárította kicsit,de nem tűnnek el hetek óta..17éves lány vagyok eddig nem volt ilyennel problémám kb csak 14évesen.nem birom már hogy hetek óra garbót meg sálat hordok mert csúnya a mellkasom és jövőhéten randim lesz.mit tegyek ? :(

2013. dec. 8. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A sok kencefice helyett, próbáld ki (minden fürdés után) a hintőport, ez segíthet. Meg mondjuk egy kis szolárium is segíthet az ember bőrén.
2013. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj bőrfertőtlenítőt helyileg.
2013. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!