Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett kakaóbarna hajat...

Festett kakaóbarna hajat világosítani?

Figyelt kérdés

Egy éve folyamatosan ez a színe a hajamnak, előtte nagyon sötétbarna szinte fekete voltam, akkor fodrász világosított rajta hogy az egészet leszívatta majd festett rá egy világosabb barna színt és utána azt melírozta... Aztán a fodrászom lebetegedett nem fogadott és visszatértem a barnához. Most nem ennyire durva sötét hajam de szeretnék rajta 2-3 árnyalatot világosítani. Természetesen az új fodrász akiben bizalmasra leltem épp most szült tehát házilag oldanám meg. Első lépésként melírozásra gondoltam nem szeretném az egészet szívatni majd egyre sűrűbb melírokra és a végén az alfaparf 8.32es színét választottam ezzel befesteni. Nem vagyok fodrász ez a saját elképzelésem... megvalósítható pár hónap alatt?

Vélemények?

köszönöm a segítséget előre is



2014. aug. 12. 15:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!