Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány centiméter lenövés...

Hány centiméter lenövés számít igénytelennek szerintetek?

Figyelt kérdés

Alfaparf 5.66i-vel festem a hajam, ha ez számít valakinek.

Szerintem 1-2 cm lenövés még nem vészes. Ti mit gondoltok?

A hajszínemmel kapcsolatos kritikát nem kérek. Megértéseteket köszönöm!



2014. aug. 12. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-1,5-től fölfele, színtől függetlenül. Esetleg talán 2-3 még elmegy, de csak nagyon hasonló szín esetén, vagy ha pl. őszhaj miatt van, és az őszhajszálak száma kevesebb mint 10%.
2014. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam: "Egy úri hölgynek nincsen lenövése", ennek ellenére nem fogom két hetente festeni a havi 1cm-t növő hajamat. Saját magamon 1,5 cm-t viselek el, más fölött pedig nem ítélkezek.
2014. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 centi még nem vészes, de 2 már igen.
2014. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem fogadható el semmiféle látható lenövés. 1 cm-t még el lehet "rejteni", de fölötte már nem és az ronda.
2014. aug. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem függ a színtől is. Egy festett szőke hajban szőke lenövész vagy festett barna hajban barna lenövés nem annyira feltűnő, itt több "megengedett" a véleményem szerint.

Ha eltérő az eredeti szín és a festett, akkor jobb gyakrabban festeni.

Mondjuk én most bort iszok és vizet prédikálok, mert az én lenövésem konkrétan majdnem 5 centi, de többet már nem is akarom festeni, épp a lenövesztek. Csúnyának találom saját magamon is, de több kémiai sokknak nem akarom kitenni a hajam.

2014. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Ha látható az már kellemetlen. Jó esetben az ember nem festi a saját színétől nagyon elütő árnyalatra a haját, úgyhogy 1-1,5 centit még észre sem lehet venni szinte. Ha mégis ilyen proli festést csináltat, akkor a minimum, hogy ügyeljen a lenövésre, ha igényesnek akar tűnni.
2014. aug. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Van jó pár őszhajszálam, pedig csak 21 vagyok. Eddig csokibarnára vagy gesztenyebarnára festettem a hajam, de már ráuntam a barnára. Én általában havonta egyszer festem a hajam.
2014. aug. 14. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!